top of page

19. PRACOVNÍ DNY CHIRURGIE BAZE LEBNÍ

23. - 25. 5. 2024 Plzeň

UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ

DŮLEŽITÁ INFORMACE K REZERVACI A ÚHRADĚ UBYTOVÁNÍ

Objednávku ubytování proveďte co nejdříve, kapacita ubytování je limitována, pokoje obsazujeme v pořadí došlých objednávek. Ubytování si prosím rezervujte při Vaší registraci na konferenci.

Vaši rezervaci po odeslání Vaší registrace považujeme za závaznou.

Žádáme Vás o provedení úhrady ubytování nejpozději do 7 dnů po provedení Vaší objednávky. Zaplacené ubytování bude při Vašem příjezdu rezervováno v hotelové recepci na Vaše jméno.

Ceny ubytování se snídaní jsou uvedeny včetně 12 % DPH.

pokoj.jpg

PARKHOTEL CONGRESS CENTER PLZEŇ

U Borského parku 31, Plzeň

 

Parkhotel Plzeň poskytuje kvalitní hotelové ubytování v krásném prostředí Borského parku. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, TV se satelitem (40 světových programů včetně japonských TV a rádií), telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, free WiFi a všechny pokoje jsou klimatizované.

Při ubytování můžete využít bezplatné parkování.

 

Jednolůžkový pokoj Superior (1 pokoj / 1 noc)                2.400 Kč

Dvoulůžkový pokoj Superior (1 lůžko / 1 noc)                  1.400 Kč

 

Check-in: od 15.00 hod.

Check-out: do 10.00 hod.

Informace k ubytování ve vícelůžkových pokojích: Pokud v registračním formuláři neuvedete, s kým chcete být ubytován/a, bude další lůžko obsazeno jinou osobou stejného pohlaví.

Cena ubytování nezahrnuje místní poplatek stanovený vyhláškou, který je hrazen nad rámec ceny ubytování ve výši 25 Kč za osobu/noc v hotelové recepci.

STORNO POPLATKY UBYTOVÁNÍ

do  05. 03. 2024 storno poplatek 0 % ze stornované objednávky

od  06. 03. do 24. 03. 2024 storno poplatek 10 % ze stornované objednávky

od  25. 03. 2024 storno poplatek 100 % ze stornované objednávky

 

Storno Vaší objednávky bude provedeno na základě Vašeho písemného nahlášení e-mailem na sekretariátu konference BOS. org s. r. o., e-mail: info@bos-congress.cz.  Přijetí storna Vám bude zpět písemně potvrzeno. 

Vrácení poplatků

Storno v termínu bez storno poplatků – jednorázový administrativní poplatek 100 Kč Vám bude odečten od Vámi zaplacené platby, která Vám bude vrácena zpět na Váš účet.

Storno v termínu se storno poplatky – po odečtení storno poplatku Vám bude platba vrácena zpět na účet, z kterého byla uhrazena Vaše platba.

bottom of page